Tel : 0212 543 07 57
Biz sizi arayalım
İsim : Telefon :
sihirbaz sihirbaz numaraları
Sihirbazlar

SİHİR NUMARALARİSihirbaz Hizmetleri


Çocuklar için sihirbaz, çocuk için sihirbaz, çocuklar için sihirbaz gösterisi, sihirbaz numaraları, sihir numaraları, sihrbazlık aletleri, sihirbazlık hileleri, sihirbazlık gösterisi, sihir numaraları, sihirbaz gösterisi, illüzyonist, illüzyon

Çocuklar için Sihirbaz


illüzyon ya da yanılsama (Fr. illusion, fausse reconnaissance, İng. illusion, misidentification) duyu yanılsaması ve yanılsama olarak bilinir. Gerçek bir nesnenin duyular üzerindeki izlenimlerinin yanlış değerlendirilmesidir. Gerçeklikteki fiziksel olayların algılanması sırasında yalnız bir nesnellik içinde kayda geçirilmez, sürekli değişim gösterebilir, kimi düzeltim ve bütünlemelerden geçirilerek; okunan bir kitaptaki kimi dizgi yanlışlıklarının farkına varılamaması örnek gösterilebilir. Sihirbaz veya illüzyon show şirketimizde sihirbaz palyaço ve sihirbaz olarak ikiye ayrılır sihirbaz palyaço ; çocuklara yönelik komedi içerikli bir gösteri, sihirbaz ise küçük büyük ayırd etmeden ciddi bir gösteri sunmaktadır.
Sihirbaz veya illüzyon show şirketimizde sihirbaz palyaço ve sihirbaz olarak ikiye ayrılır sihirbaz palyaço çocuklara yönelik komedi içerikli bir gösteri, sihirbaz ise küçük büyük ayırd etmeden ciddi bir gösteri sunmaktadır.


    sihirci

Sihirbazlar

Sihirbaz ya da illüzyonist; göz yanılması veya el çabukluğuna dayalı numaralar yaparak izleyicileri eğlendiren sirk veya sahne sanatçısıdır. sihirbazlık, büyücülükten ayırmak için zaman zaman sahne sihiri olarak adlandırılır. sihirbazlık sahne sanatlarının en eskilerindendir. Orta Çağ'da, Avrupa'da saz şairleri, okudukları iki şarkı arasında sihirbazlık yaparlardı. Modern sihirbaz, seyirciyi hayretler içinde bırakmak için en olmayacak nesneleri seçer: Şapka, sigara, yanan meşale gibi. Ve numarasını ekseriya akrobatik hareketlerle yapar. sihirbaz, eline çabuk, hünerli olduğu kadar, yaratıcı yeteneğe sahip bir sanatçıdır.

O, hem esrarengiz hem de şaşırtıcı hareketleriyle seyircilerin ilgisini çeker. Bir sihirbaz öncelikler diğer sihirbazlar dan daha farklı bir mizansel oturtmlıdır sunduğu gösterilerine, sihirbazlık ucu bucağı olmayan tam anlamıyla bağımlılık yaratan bir hobidir esasında.. Profesyonel sihirbazlar bu konuya meslek olarak değil hüner, maharet ve daha iyisini yapabilme becerisi olarak hobilerini sınırsazlaştırırlar. Bir sihirbaz tarihe ismini altın harflerle ancak bu olguyla kazıyabilir..


      seyirciSİHİRBAZ HİZMETİ

Sihirbaz hizmeti ajansımızda çeşitli organizasyonlar ve organizasyon sahasında bulunacak olan izleyici kitlesine göre değişir. Örneğin bir çocuk doğum günü için sihirbaz talebiniz olduğunda organizasyon yapılacak doğum günü alanına çocuklara uygun aşırı kapsamlı ve ürkütücü olmayan bir sihirbaz gösterisi gönderilir.Doğum gününde görev alan sihirbaz, gösterisinde tavşan yahut güvercin kullanır sihirbaz bu hayvan kullandığı gösterisinde mizanselini(sunumunu) tava,şapka,kafes,mendil türü materyaller yardımı ile sunacaktır.

Sihirbaz doğum günü organizasyon programında gösterisini interaktif uygulayacaktır.Çocuklar için sihirbaz gösterisinde tüm illüzyonlarında farklı bir çocuğu kendisine yardımcı olarak sahneye alacaktır. Sihirbaz gösteri finalinde çocuklara bir illüzyon numarasını nasıl yaptığını (hilesini) gösterir ve bu çocukların sihirbaz gösterisinin büyüsüne kapılmamaları için finalde yapılması gereken bir uygulamadır. Doğum günü sihirbaz hizmeti dışında düğün, kokteyl, bayi toplantısı veya şirket açılışı gibi yetişkinlerin ağırlıkta olduğu bir organizasyon için sihirbaz hizmeti çocuklara uygulanan sihirbaz hizmetinden çok daha farklıdır.Mendil,sopa,şapka ve hayvan kullanılan sihirbazlık hizmeti yerini nakliye ve ekip gerektiren görsel showlara bırakacaktır.

Bu tarz sihirbazlık hizmetlerinde gösteri interaktif olmanın dışında daha çok sihirbaz-ekip organizasyonu havası alarak görsel bir ziyafete dönüşecektir.Yapmayı düşündüğünüz iş yemeği davet organizasyonlarında uygulanacak olan sihirbazlık hizmeti anlattıklarımızın çok dışında el ustalık gerektiren,bir sihir gösterisi olacaktır.Öyle ki sihirbazlar değerli misafirlerinizin masalarına gezerek numaralarını bir nefes mesafesinde sunarlar.Görüldüğü üzere sihirbazlık hizmetini üç farklı organizasyon kategorisine ayırabiliriz.Sihirli günler dileriz..


Çocuklar için sihirbaz | Çocuk için sihirbaz | Çocuklar için sihirbaz gösterisi | sihirbaz numaraları | sihir numaraları | sihirbazlık aletleri | sihirbazlık hilelerii | sihirbazlık gösterisi | sihir numaraları | sihirbaz gosterisi | illüzyonisti | sihirbaz kiralama | kiralık sihirbaz | illüzyon |

sayac Web Metrics and Site Analytics by NextSTAT