Tel : 0212 543 07 57
Biz sizi arayalım
İsim : Telefon :
doğum-gunu-hediyeleridoğum-günü-hediyesi
Doğum GünüDOGUM GUNU SURPRİZLERİ


Ajansımız organizasyon firmaları içerisinde yaptığı doğum günü partileri, doğum günü süslemeleri, doğum günü hediyeleri ve doğum günü sürprizleri kordinasyonları anlamında büyük tecrübeye sahip olmuş ve yıllarca doğum günü konsepti tasarımı ile ilişkin detaylara hakim bir kadroya sahiptir.Uygulanan duğum günü organizasyon konseptleri yetişkin doğum günü konsepti, çocuk doğum günü konsepti tasarımları, süslemeleri, etkinlik çalışmaları organizasyon şirketi bünyesinde tasarlanır ve büyük bir titizlikle uygulanır.

Siz sevgili müşterilerimizin arzu ettiği yerlerde mekan süslemesi animatör, palyaço, masal kahramanları, uçan balon, pinyata, sihirbaz, orkestra, oryantal temin edilmektedir. 24 saat hizmet veren ekibimizle her şekilde yapmayı düşündüğünüz doğum günü organizasyonunu başarıyla yerine getirmekten memnuniyet duyarız kısacası şu ki "siz hayal edin biz gerçekleştirelim"


doğum günü süsleme

Dogum Gunu Hizmet Alanları


doğum günü sürprizleri, doğum günü sürprizi, doğum günü hediyesi, doğum günü hediyeleri, doğum günü pastaları, doğum günü organizasyonu, doğum günü organizasyonları, doğum günü ajansları, doğum günü şirketleri, doğum günü kutlama, doğum günü kutlamaları, sürpriz doğum günü fikirleri, doğum gününde ne yapabilirim, doğum gününde neler yapılabilir. doğum gününde neler yapılabilir, doğum günü süsleri, doğum günü süsleme, doğum günü süslemeleri, doğum günü sürprizi, doğum günü sürprizleri, ilginç doğum günü hediyeleri, doğum günü partisi, doğum günü partileri, doğum günü hediye, doğum günü parti süsleri, doğum günü eğlenceleri, doğum günü etkinlikleri, doğum günü fırsatları, doğum günü tekne partileri

Doğum günü partisi

Öncelikle nasıl bir doğum günü partisi yapmak istediğinize karar vermelisiniz.
Doğum günü kutlaması yapmayı planladoğınız kişinin ne tarz etkinliklerdeb ve doğum günü hediyelerinden hoşlandığını öğrenmelisiniz.
Kaç kişiyi davet edeceğinizi, ne ikram edeceğinizi, ne kadar süreceğini ve nasıl bir konspt kullanmak istediğinizi planlamalısınız.


doğum günü hediyesi

Doğum Günü Sürprizleri

Doğum günü organizasyonu,biz organizasyon ajansları için çok geniş bir mecradır. Genel kural olarak yapılacak olan doğum günü etkiniği, doğum günü kutlanan kişinin yaş grubuna göre değişir. Örneğin 0 - 6 yaş arası bir doğum günü partisinde esas alınması gereken ana başlıklar şöyledir; Doğum günü pastası doğum günü çocuğunun sevdiği bir masal kahramanı konseptinde olmalı,organizasyonu daha da detaylandırmak gerekirse doğum gününde kullanılan, çatal ve tabak türü materyalleride aynı konsept içerisine alabiliriz.

Doğum günü organizasyonunda çocuğumuzun hayranı olduğu masal kahramanının kostümünü kullanan bir animatör veya palyaço temin edebiliriz. Bu animatör doğum günü boyunca çocukların eğlenmelerini sağlar, yemekte ve doğum günü pastası kesilmesi esnasında gruba refakat eder.Bu konuyu palyaço adlı sayfamızdan detaylı öğrenebilirsiniz.

Doğum Günü Hediyeleri

Bunun dışında doğum günü organizasyonunda ek bir faaliyet olarak bir pinyata temin edebilirsiniz.Bupinyata doğum günü sonunda çocuklar tarafından sopa ile patlatılarak içindeki şeker, çikolata ve oyuncaklar paylaşılır ve yine doğum günü için sihirbaz veya sihirbazlık yapan palyaço temin etmeniz mümkündür.Gelelim doğum günü süslemesine doğum günü süslemesinde uçan balonlar sandalye üstlerine tek tek bağlanarak yaptığınız fiyonk ve fenerlerden oluşan doğum günü süslemesi haricinde bir uçan balon süslemesinide doğum gününde uygulayabilirsiniz.

Bu uçan balonlar doğum günü bitiminde çocuklar tarafından uçurularak hoş bir final yapılabilir. Yetişkin doğum gününde ise doğum günü kutlamasından ziyade işin sürpriz boyutu çok daha önemlidir,çünkü doğum günü kişisi için yılların verdiği bir alışkanlıktır doğum günü kutlaması.Doğum günü kutlanan yetişkin kişi ani doğum günü sürprizleri ile mutlu olur ve bu doğum günü sürprizi detayını uzman ajanslarla tasarlamak sizin için ve doğum günü kişisi için daha şaşırtıcı ve daha unutulmaz bir anı şekline dönüştürebilir.

Yetişkin doğum günü kutlamasında yapılabilecekleri kısaca sıralamak gerekirse; Doğum günü pastasından çıkan dansöz, ani volkan patlamaları, bir anda doğum günü kişisinin karşısında havalanan uçan balonlardan iyiki doğdun yazısı gibi doğum gününe küçük sürprizler eklemeniz tabiki mümkündür. Tecrübelerimize dayanarak şunu belirtebiliriz ki, müşterilerimizin tasarımında güçlük çektiği en zor doğum günü, bir yaş doğum günüdür bu aslen bir çocuk doğum günüdür fakat doğum günü çocuğunun bir yaşında olması nedeniyle henüz akranı veya aynı yaş grubunda arkadaşları yoktur. Bu sebeple bu doğum günü yetişkinlere göre tasarlanmalıdır.

Doğum günü davetinize katılacak olan davetlilerin çocuklarının olabileceğini göz önünde bulundurarak bir palyaço veya masal kahramanı kostümlü bir animatör görevlendirilebilir. Daha önce yaptığımız doğum günlerinden örnek vererek uygulanması gerekenleri sıralamak gerekirse;uçan balon süsleme,ses sistemleri, çocuğumuz için oluşturulacak olan bir barkavizyon slayt gösterisi, fiyonklar ve fenerlerinde içerisinde olduğu doğum günü süsleme, doğum günü çocuğunun resminin olduğu doğum günü pastası, doğum günü için kullanılması gereken sürpriz etkinliklerin içerisinde yer alır. Her doğum günü etkinliğini dahada detaylandırmak ve hayal gücünüze güvenerek tasarlamak size aittir.Sözün özü şudur ki;''Siz hayal edin, biz hayallerinize hayat verelim''..

doğum günü sürprizleri | doğum günü hediyesi | doğum günü sürprizi | doğum günü hediyeleri | doğum günü organizasyonu | doğum günü organizasyonlari | doğum günü ajanslari | doğum günü sirketleri | doğum günü kutlama | doğum günü kutlamalari | sürpriz doğum günü fikirleri | doğum günü partisi | doğum günü partileri | doğum günü hediye | doğum günü eglenceleri | doğum günü etkinlikleri | dogum gunu tekne partileri | doğum gününde ne yapabilirim | doğum günü susleme | doğum gününde neler yapilabilir | doğum günü animasyonlari |

sayac Web Metrics and Site Analytics by NextSTAT